• Nailbey mah. Vali Fahribey cad. No1 Elazığ
 • Adres
 • Bizi Arayın
 • 0 533 549 16 02
Awesome Image

S.S.Sorular | Elazığ Ceza Avukatı | Av. Sümeyye GÖÇMEN

SIK SORULAN SORULAR

Cevaplarınızı Aşağıda Bulun

 • 1.Elazığ en iyi ceza avukatı kimdir ?
  Ceza hukun da en iyisi olabilmek için özenli titiz çalışmak ,ayrıntıları yakalamak , sabırlı olmak ,davanın her aşamasında aktif avunma yapabilme ,avukatlığın verdiği yetkiyi zamanında ve yerinde kullanmak gerekir.
 • 3.Elazığ avukat numaralarına nasıl ulaşırım?
  Bir avukata ulaşmak bir vatandaşa ulaşmaktan daha basittir .Avukatın isim ve bilgilerini barodan öğrenilebileceği gibi sanal platformlar üzerinden yapılacak basit bir aramada dahi bilgilerine ulaşmak mümkündür.
 • 5.Neden Davada Avukat Sümeyye Göçmeni tutmalısınız?
  Avukat Sümeyye Göçmen çalışmayı meslek ahlakı haline getimiş ,kendini yetiştirmeyi ve geliştirmeyi üstüne borç sayan bir avukattır .Bir davayı sırf almak için avukatlık yapmayıp hakikatin yanında olmak için insiyatif gösteren dava seçen bir avukattır. Bugüne kadar müvekkilleriyle herhangi sorun yaşamayan Avukat Sümeyye Göçmen müvekkilleriyle büyük bir ailedir.
 • 7.Bayan Avukat tutmak daha mı dezavantajlıdır?
  Bu kesinlikle kadınların cinsiyet ayrımına maruz kaldığını göstermektedir. Bir kadın veya erkek farketmeksizin çalışıp hizmet üretebiliyorsa tarafların kimliğinin bir önemi yoktur. Kadın avukatlar veya erkek avukatlar daha başarılıdır diye bir ayrım yapmak doğru değildir .Davasını sahiplenen , doğru savunmaları yapan, detayları yakalayabilen avukat alanında iyidir. Bundan başka bir ayrım çağ ...
 • 9.Elazığ En İyi Boşanma Avukatı Kimdir?
  Böyle bir ayrım yapmak doğru değildir. Boşanma hukuku üzerinde özellikle çalışan meslektaşlarımız diğer meslektaşlara göre daha bilgili ve tecrübeli olabilmektedir. Bir avukat aldığı davanın uzmanı olmak zorundadır. Bir dava üzerine ne kadar yetkin olunursa olunsun çalışılmalıdır. Bu sebeple Elazığ Boşanma Avukatı uzmanı doğru bir tabir değildir. Bir avukat çalışabildiği ,hizmet ...
 • 2.Elazığ en iyi avukat nasıl seçilir ?
  Bir avukatın alanında en iyisi olabilmesi davada göstermiş olduğu çabası , ikna kabiliyeti ,kanun metnine hakimiyeti gibi bir çok faktöre bağlıdır. Fakat en iyi avukat alanında en çok çalışan müvekkilinin taleplerini hukukun el verdiği ölçüde tatmin eden avukattır.
 • 4.Avukat tutmak neden önemlidir?
  Dava sürecinde mahkemelerin kullandığı hukuksal dil teknik bir dil olması sebebiyle vatandaşların kolaylıkla anlayamayaz. Vatandaşın anlayamadığı bir karardan dolayı gerekli itirazları yapamaz veya savunma hakkını yeterince kullanamaz. Bir avukat tutmanın temel paradigması hukuk hizmetinin kolaylaştırarak müvekkilinin anlayacağı bir dil haline getirmektir. Bu sebeple bir avukat yardımından faydalanmak hakların korunması için ...
 • 6.Avukat Ücreti Nasıl belirlenmelidir?
  Avukat ücretinin belirlenmesinde oldukça farklı faktörler bulunmaktadır. Öncelikle davayı tutacak kişinin maddi gücü oldukça belirleyicidir. Her ne kadar bu sebep göz ardı edilse de bir avukat ücretini müvekkilinin ödeme gücü belirler. Diğer sebepler avukat ve davayla ilgilidir. Davanın zorluğu , taraf sayısı, husumetin eskilere dayanması gibi. Avukattan kaynaklanan sebepler ise ...
 • 8.Tecrübeli Avukat mı bilgisi taze genç avukat mı tutmak daha faydalıdır?
  Tecrübeli bazı avukatlar yeni ve değişen hukuku takip etmekte zorlanmaktadırlar .Yeni mezun avukatların bilgisi taze olmakla birlikte dava usul bilgisi eksik olmaktadır.En makulu tecrübe kazanmaya açık yeni şeyleri öğrenmeye hevesli bir avukat olmaktır.
 • 10.Avukatlar neden toplum içinde kötü tanınır?
  Bu bazı avukatlardan kaynaklandığı gibi müvekkillerden de kaynaklanmaktadır. Gerçekten bazı meslektaşlarımız mesleğin ruhuna yakışmayacak faaliyetlerde bulunabilmektedir bu kötü algının oluşmasına destek verebilirler. Müvekkillerden kaynaklanan sebep ise Aklıyla hizmet üreten avukatın para kazanması kolay ve ucuz gelmesidir.

Siz Sorun Biz Cevaplayalım

Kişisel haklarınız ve hukuki davalarınız için merak etiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.

  Bugün Uzmanlarımızla Konuşun

  Göçmen Hukuk ve Avukatlık Bürosu, davayı kazanmak için ihtiyacınız olan derin hukuki yeteneğe sahiptir.
  Phone icon
  Hemen Ara
  İletişim
  WhatsApp icon
  WhatsApp